Одяг для схуднення Slim - Collection

Revolution Slim – це новаторський продукт, що зробив революцію в області схуднення. Завдяки застосуванню нанотехнологічних мікрокапсул матеріал багатий натуральними компонентами, такими як кофеїн, ретинол, жирні кислоти, алое і вітамін E, що дозволяє моделювати фігуру і скорочувати дефекти, причиною яких є целюліт, з яким стикаються 90% жінок. Продукт виготовлений на основі унікального, що не має аналогів, волокна і натурального каучуку.

Revolution Slim – це союзник жіночої краси, який не вимагає зміни звичного режиму дня і, при цьому, під час фізичних навантажень стимулює мікроциркуляцію крові в шкірних покривах, яка насичує тканини киснем і викликає більш активне спалювання жиру.
Revolution Slim є новітнім і високоефективним продуктом в області технотканин, який, як друга шкіра, ідеально прилягає до фігури будь-якого типу і гарантує комфорт носіння. Тканина дуже легка і тонка, але не «світиться», і одночасно гарантує максимальний контроль над м’язами. Тканина виключно «дихаюча», поглинає піт, але дозволяє шкірі «дихати» природним чином.

Не стискує рухів, не затискає і не втрачає форму навіть після довгого носіння.

Матеріал гладкий і приємний на дотик, а також стійкий до дії активного хлору. Випробування показали його стійкість до стирання (йому присвоєно найвищий клас 5), а також володіє характеристиками УФ-фільтра (UPF 50 +) *. Речовини, що містяться в тканині, зберігають свої властивості протягом 100 прань.

Результати клінічних досліджень Revolution Slim, проведених «Bio Basic Europe» (Мілан), показали його виняткову ефективність в скороченні ознак целюліту і зменшення жирових відкладень. Дерматологічні тести дозволили кваліфікувати даний продукт як той, що не викликає подразнень, що сприяє схудненню, розгладженню шкіри і усуненню набряків.
Протягом 56 днів були проведені випробування за участю 20 жінок у віці від 18 до 60 років, які носили одяг, виготовлений з Revolution Slim, протягом 8 годин на день і при цьому не користувалися кремами, не відвідували масаж, не вживали трав’яних чаїв і не приймали інших процедур.
Через 56 днів носіння Revolution Slim:
скорочення обсягів гомілок і стегон до 2,5 см;
скорочення ефекту «апельсинової шкурки» в 75% випадків;
підвищення пружності шкіри в 85% випадків;
стимуляцію мікроциркуляції крові в 80% випадків.

Відображаються усі з 11 результатів

Кошик