Одяг для схуднення

Колекція Одягу для схуднення Revolution Slim від відомого польського бренду Self виготовлена зі спеціальної тканини, яка допоможе Вам схуднути швидше. Завдяки застосуванню нанотехнологічних мікрокапсул матеріал цього одягу багатий натуральними компонентами, такими як кофеїн, ретинол, жирні кислоти, алое і вітамін E. Це дозволяє моделювати фігуру і скорочувати дефекти, причиною яких є целюліт. Продукт виготовлений на основі унікального, що не має аналогів, волокна і натурального каучуку.

Revolution Slim – це союзник жіночої краси, який не вимагає зміни звичного режиму дня. При цьому, під час фізичних навантажень він стимулює мікроциркуляцію крові в шкірних покривах, яка насичує тканини киснем і викликає більш активне спалювання жиру.

Revolution Slim є новітнім і високоефективним продуктом в області технотканин, який, як друга шкіра, ідеально прилягає до фігури будь-якого типу і гарантує комфорт носіння. Тканина дуже легка і тонка, але не «світиться», і одночасно гарантує максимальний контроль над м’язами.
Одяг для схуднення Revolution Slim виключно «дихаючий», поглинає піт, але дозволяє шкірі «дихати» природним чином. Не стискує рухів і не втрачає форму навіть після довгого носіння. Рекомендовано носити його близько 8 годин на добу для максимального ефекту. Представлений різноманітними моделями: одяг для схуднення Шорти, Майка, Рейтузи, Трусики для схуднення, Гольф, Блузка та ін.

Всі моделі виготовлені з однакового матеріалу, що дозволяє Вам комбінувати їх в комплекти.

Матеріал гладкий і приємний на дотик, а також стійкий до дії активного хлору. Випробування показали його стійкість до стирання (йому присвоєно найвищий клас 5), а також володіє характеристиками УФ-фільтра (UPF 50 +) *. Речовини, що містяться в тканині, зберігають свої властивості протягом 100 прань.

Результати клінічних досліджень

Результати клінічних досліджень Revolution Slim, проведених «Bio Basic Europe» (Мілан), показали його виняткову ефективність в скороченні ознак целюліту і зменшенні жирових відкладень. Дерматологічні тести дозволили кваліфікувати даний продукт як той, що не викликає подразнень, сприяє схудненню, розгладженню шкіри і усуненню набряків.

Протягом 56 днів були проведені випробування за участю 20 жінок у віці від 18 до 60 років, які носили одяг, виготовлений з Revolution Slim, протягом 8 годин на день і при цьому не користувалися кремами, не відвідували масаж, не вживали трав’яних чаїв і не приймали інших процедур.

Через 56 днів носіння Revolution Slim:

скорочення обсягів гомілок і стегон до 2,5 см;

скорочення ефекту «апельсинової шкурки» в 75% випадків;

підвищення пружності шкіри в 85% випадків;

стимуляція мікроциркуляції крові в 80% випадків.

В той час як ви відпочиваєте, «Slim Сollection» продовжує піклуватися про ваше тіло.

Кошик