Доставка та повернення

Доставка по Україні

  Відправка 1-2 рази на тиждень після повної передоплати. Вартість доставки – згідно з тарифами цього перевізника.

Ціна від 51 грн. по тарифам перевізника. Сплачується при отриманні замовлення у відділенні Нової Пошти. 

Обов’язково перевірте посилку на предмет браку, правильної комплектації Вашого замовлення, пошкоджень під час транспортування. Після того, як товар винесено за межі відділення перевізника, претензії не приймаються. Термін відправки –  від 1 до 3 днів (в окремих випадках, 3-7 днів). Намагаємося працювати швидко, але не все і не завжди залежить від нас. Після відправки замовлення клієнт отримує повідомлення з номером товарно-транспортної накладної.

Важливо! Після того, як Ваше замовлення доставлять на відділення служби доставки у Вашому місті, потрібно забрати його не більше ніж через 5 днів, інакше замовлення відправляється назад на склад магазину. В цьому випадку транспортні витрати будуть оплачені з передоплати.

Повернення товару

Відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів», придбані в магазині товари можна повернути протягом 14 днів, якщо зберігся розрахунковий документ – чек, або квітанція Нової Пошти про отримання, і річ не експлуатувалася: збереглися бирки, немає слідів експлуатації. Винятком є товари, які не підлягають возврату чи обміну по Закону України (а саме види одягу, що одягаються безпосередньо на голе тіло людини).  Це ювелірні вироби, нижня білизна, купальники, термобілизна, чоловічі плавки / шорти (згідно з додатком до постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р N 172 «Про реалізацію окремих положень Закону України« Про захист прав споживачів »).

Кошик